Урок 1
Тема: Hello! Привіт!
Мета:
навчальна: ввести
нові ЛО «Hello! Goodbye!»;
освітня:;ознайомити
учнів з країнами, в яких розмовляють англійською мовою, з персонажами
англійських та американських казок, мультфільмів;
розвивальна:
розвивати увагу, пам'ять; підвищувати стійкість уваги;
виховна:
виховувати культуру навчання, відчуття товариськості, доброзичливості.
Тип уроку: вступ.
ТЗН: герої мультфільмів англомовних країн, відеоролики.
Хід уроку
1. Вступ
1.1. Організація
классу. Знайомство.
1.2. Мотивація навчальної діяльності.
Вступ:
Діти,
чи любите ви слухати казки про королівства, у яких живуть королі та королеви, а
також принци, принцеси, герцоги та герцогині?
А
як ви гадаєте, чи існують зараз подібні королівства?
Насправді
такі королівства існують. І серед них є одне дуже відоме. Це Об'єднане
Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Воно знаходиться дуже
далеко, на островах, і з усіх боків оточене водою. Править там королева Єлизавета,
і у неї є свій справжнісінький палац. Її охоронці й досі їздять на конях, а
сама королева інколи виїжджає на кареті.
Але
з іншого боку це дуже сучасна країна: з високими хмарочосами, широкими
автомагістралями, метрополітеном, великою кількістю магазинів, кафе,
ресторанів.
А
люди в тій країні говорять англійською мовою.
Англійська
мова – особлива. Вона допомагає людям з різних країн і з інших куточків світу розуміти
один одного. Ми – українці, і ми розмовляємо українською мовою. В Італії
розмовляють італійською, в Китаї – китайською, у Франції – французькою. Але дуже
багато людей знають, окрім рідної, також і англійську мову. Тому вони можуть
подорожувати різними країнами і розуміти один одного, спілкуючись саме
англійською мовою.
Рефлексія:
А
ви хотіли б подорожувати різними країнами?
Які
саме країни вам би хотілося відвідати?
Уявіть,
що ви приїхали до ___. Там не знають української мови, а ви не знаєте ___.
Вам
конче потрібно про щось запитати, наприклад, як дістатися до центру міста, або
де автобусна зупинка. Якою мовою вам потрібно запитувати?
Висновок: У
такому разі я пропоную вам прямо зараз почати вивчати англійську мову.
2. Основна частина
уроку.
2.1. Введення нового
матеріалу.
2.1.1.
Здається до нас на урок завітали гості з Об'єднаного Королівства Великої
Британії та Північної Ірландії. Хто це? Ви їх впізнаєте? (демонстрація зображень Віні Пуха та Баранчика Шона).
Правильно,
це герої англійських мультфільмів. Їхня Батьківщина – Об'єднане Королівство.
Вони там народилися.
А
що потрібно зробити (сказати), коли до вас приходять гості?
Правильно,
привітатися. Наші гості говорять англійською мовою, тож вітатися з ними
потрібно також англійською мовою. Давайте скажемо «привіт» по англійські.
Hello.
Hi.
-
Hello
Віні Пух! Hello
Баранчику Шоне!
-
Hi
Віні Пух! Hi
Баранчику Шоне!
2.1.2.
Ви мабуть пам'ятаєте, що Віні Пух і Баранчик Шон дуже люблять співати. Давайте
заспіваємо пісеньку «Hello»
(перегляд відеоролика,
спів).
2.1.3.
Я думаю, що після того, як ми привіталися, треба представитися один одному
англійською
мовою.
-
Нello!
I Am
Віні Пух.
-
Нello!
I Am
Баранчик
Шон.
(учні по черзі
вітаються, називають своє ім'я).
2.2. Опрацювання нового
матеріалу.
2.2.1.
Здається, це ще не всі наші гості. Ще два гостя приїхали до нас зі Сполучених
Штатів Америки. Хто це? Ви їх впізнаєте? (демонстрація
зображень міньона та Скубі ду).
А
ви знаєте, чому вони до нас завітали? Тому, що в Америці також всі говорять
англійською мовою. Англійська – це рідна мова американців. А наші гості – герої
американських мультфільмів.
Давайте
з ними привітаємося і представимося англійською мовою.
-
Нello!
I Am
Міньон.
-
Нello!
I Am
Скубі
Ду.
(учні по черзі
вітаються, називають своє ім'я).
Є.
Ця країна називається Австралія. Там живуть кенгуру, панди, коали і ще багато різних
дивовижних тварин.
А
мультфільми там є?
Звичайно
ж є.
А
в гості до нас хтось приїхав з Австралії?
Хто
це? Ви їх впізнаєте? (демонстрація
зображень Пумби і Тімона).
Пумба
і Тімон – це герої австралійського мультфільму.
Буде
дуже неввічливо, якщо ми не привітаємося з ними.
-
Нello!
I Am
Пумба.
-
Нello!
I Am Тімон.
(учні по черзі
вітаються, називають своє ім'я).
2.2.3. Фізкультхвилинка.
Наші
гості дуже заморилися, бо довго сидіти у літаку. Давайте трохи розімнемося.
(перегляд відеоролика).
Hello,
hello.
Can
you clap your hands?
Hello,
hello.
Can
you clap your hands?
Can
you stretch up high?
Can
you touch your toes?
Can
you turn around?
Can
you say hello?
Hello,
hello.
Can
you stamp your feet?
Can
you stretch up high?
Can
you touch your toes?
Can
you turn around?
Can
you say hello?
Привіт,
привіт.
Чи
можете ви поплескати в долоні?
Привіт,
привіт.
Чи
можете ви поплескати в долоні?
Чи
ви можете підтягнутися високо?
Чи
ви можете торкнутися до пальців ніг?
Чи
можете ви повернутися?
Чи
можете ви сказати «Привіт»?
Привіт,
привіт.
Чи
можете ви потупати ногами?
Чи
ви можете підтягнутися високо?
Чи
ви можете торкнутися до пальців ніг?
Чи
можете ви повернутися навколо?
Чи
можете ви сказати «Привіт»
2.2.4. Час
прощатися. Давайте попрощаємося з нашими гостями англійською мовою.
Goodbye! Bue!
(учні по черзі прощаються).
3. Заключна частина.
Фізкультхвилинка
Bue!
Bue!
Goodbye!
(перегляд відеоролика).
Немає коментарів :
Дописати коментар